gabinet fizjoterapii zielona góra
Nazywam się …………….. i jestem fizjoterapeutką, która w zawodzie pracuje od ………. roku. Aby skutecznie nieść pomoc pacjentom systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Zajmuję się leczeniem dolegliwości narządu ruchu, najczęściej objawiających się bólem o różnym natężeniu i umiejscowieniu, który powoduje dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu a czasem ogranicza lub całkowicie uniemożliwia wykonywanie pewnych czynności. Ponadto zajmuję się terapią dzieci i młodzieży z wadami postawy i skoliozami, osobami uprawiającymi sport oraz rehabilitacją pacjentów będących po operacjach i urazach narządu ruchu.

Terapia z głową

Diagnostyka i terapia wymaga ode mnie odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Często przyczyna dolegliwości bólowych jest zlokalizowana w innym, oddalonym miejscu a moim zadaniem jest odnalezienie struktury za to odpowiedzialnej i poddanie jej terapii. W swojej pracy dbam o bezpieczeństwo i odpowiedzialne podejście do pacjenta na co pozwala mi znajomość wielu metod, technik i sposobów leczenia.

Wiele dolegliwości to również skutki niewłaściwych pozycji, braku ergonomii czy stresu. Oprócz terapii wymagają one edukacji pacjenta, zadania ćwiczeń oraz okresowych zabiegów by nie dopuścić ponownie do dużych dysfunkcji, a w konsekwencji silnego bólu.

Terapia manualna, Zielona Góra